Зарегистрированы кандидаты в Бешенковичский районный Совет депутатов 27-го созыва

23 марта 2014 года -- выборы в местные Советы

     20 лютага 2014 года Бешанковіцкая раённая выбарчая камісія ў адпаведнасці з артыкуламі 40 і 68 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь зарэгістравала кандыдатаў у дэпутаты Бешанковіцкага раённага Савета дэпутатаў 27-га склікання:


Лермантаўская
выбарчая акруга №1
     Апанасёнак Наталля Мікалаеўна, 14 чэрвеня 1966 года нараджэння, начальнік аддзела ідэалагічнай работы, культуры і па справах моладзі Бешанковіцкага райвыканкама, пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйная.


Пралетарская
выбарчая акруга №2
     Чачанец Аляксандр Васільевіч, 27 лютага 1972 года нараджэння, дырэктар філіяла Бешанковіцкага раённага вытворчага ўпраўлення газавай гаспадаркі вытворчага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Віцебскаблгаз», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


Кастрычніцкая
выбарчая акруга №3
     Карпушэнка Ніна Аляксандраўна, 2 красавіка 1966 года нараджэння, галоўны дзяржаўны санітарны ўрач дзяржаўнай установы «Бешанковіцкі раённы цэнтр гігіены і эпідэміялогіі», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйная.


Камуністычная
выбарчая акруга №4
     Слівец Ігар Георгіевіч, 7 чэрвеня 1962 года нараджэння, дырэктар унітарнага камунальнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі «Бешанковіцкі камунальнік», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


Валадарская
выбарчая акруга №5
     Салоха  Святлана Леанідаўна, 6 лютага 1967 года нараджэння, начальнік аддзела адукацыі, спорту і турызму Бешанковіцкага райвыканкама, пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйная.


Партызанская
выбарчая акруга №6
     Варошка Святлана Аляксандраўна, 10 сакавіка 1983 года нараджэння, галоўны рэдактар установы «Рэдакцыя раённай газеты «Зара» і праграмы радыёвяшчання Бешанковіцкага раёна», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйная.


Школьная
выбарчая акруга №7
     Ткачонак Аляксандр Анатольевіч, 17 студзеня 1971 года нараджэння, намеснік начальніка фінансавага аддзела Бешанковіцкага райвыканкама, пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


Маладзёжная
выбарчая акруга №8
     Ерашоў Аляксандр Іванавіч, 6 верасня 1983 года нараджэння, намеснік начальніка аддзела адукацыі, спорту і турызму Бешанковіцкага райвыканкама, пражывае ў аг. Астроўна Бешанковіцкага раёна, беспартыйны.


Урыцкая
выбарчая акруга №9
     Кавалёнак Міхаіл Віктаравіч, 24 сакавіка 1962 года нараджэння, намеснік начальніка, начальнік аддзела вытворчасці, збыту прадукцыі і інтэнсіфікацыі сельскагаспадарчай вытворчасці ўпраўлення сельскай гаспадаркі і харчавання Бешанковіцкага райвыканкама, пражывае ў в. Лабачова Бешанковіцкага раёна, беспартыйны.


Камсамольская
выбарчая акруга №10
     Грыгаровіч Любоў Дзмітрыеўна, 25 ліпеня 1957 года нараджэння, педагог-арганізатар дзяржаўнай установы адукацыі «Бешанковіцкая гімназія-інтэрнат», пражывае ў г. п. Бешанковічы, член Камуністычнай партыі Беларусі.
Чкалаўская
выбарчая акруга №11
     Карбоўская Алена Цімафееўна, 14 мая 1975 года нараджэння, дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі «Бешанковіцкая гімназія-інтэрнат», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйная.


Чарняхоўская
выбарчая акруга №12
     Керэмша Аляксандр Валянцінавіч, 10 жніўня 1965 года нараджэння, галоўны ўрач установы аховы здароўя «Бешанковіцкая цэнтральная раённая бальніца», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


Пушкінская
выбарчая акруга №13
     Кухто Уладзімір Рыгоравіч, 16 кастрычніка 1952 года нараджэння, начальнік упраўлення па працы, занятасцi i сацыяльнай абароне Бешанковіцкага райвыканкама, пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.
     Станкевіч Георгій Мікалаевіч, 2 кастрычніка 1962 года нараджэння, настаўнік нямецкай мовы дзяржаўнай установы адукацыі «Каранеўская дзіцячы сад-сярэдняя школа Бешанковіцкага раёна», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


Будаўнічая
выбарчая акруга №14
     Людына Анжэла Рыгораўна, 3 верасня 1978 года нараджэння, адказны сакратар установы «Рэдакцыя раённай газеты  «Зара» і праграмы радыёвяшчання Бешанковіцкага раёна», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйная.


Пліская
выбарчая акруга №15
     Бурунова Антаніна Канстанцінаўна, 4 лістапада 1957 года нараджэння, дырэктар камунальнага сельскагаспадарчага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства «ПлісыАгра», пражывае ў г. Віцебску, беспартыйная.


Крупенінская
выбарчая акруга №16
     Акуневіч Сяргей Генадзьевіч, 14 жніўня 1962 года нараджэння, першы намеснік старшыні, начальнік упраўлення сельскай гаспадаркі і харчавання Бешанковіцкага райвыканкама, пражывае ў в. Берасні Бешанковіцкага раёна, беспартыйны.


Астровенская
выбарчая акруга №17
     Антонаў Іосіф Пятровіч, 26 снежня 1964 года нараджэння, дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі «Астровенская дзіцячы сад-сярэдняя школа Бешанковіцкага раёна»,  пражывае ў в. Крупеніна Бешанковіцкага раёна, беспартыйны.


Сініцкая
выбарчая акруга №18
     Арлоў Сяргей Іванавіч, 2 чэрвеня 1955 года нараджэння, дырэктар філіяла «Бешанковіцкі лясгас» адкрытага акцыянернага таварыства «Віцебскдрэў», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


Будзілаўская
выбарчая акруга №19
     Рэуцкі Сяргей Аляксандравіч, 1 жніўня 1961 года нараджэння, кіраўнік спраў Бешанковіцкага райвыканкама,  пражывае ў аг. Будзілава Бешанковіцкага раёна, беспартыйны.


Ржаўская
выбарчая акруга №20
     Невельская Вольга Уладзіміраўна, 10 студзеня  1979 года нараджэння, дырэктар цэнтра  банкаўскіх паслуг №203 філіяла № 215 г. Орша адкрытага акцыянернага таварыства «ААБ Беларусбанк», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйная.


Верхнякрывінская
выбарчая акруга №21
     Серабро Мікалай Віктаравіч, 2 снежня 1978 года нараджэння, галоўны ляснічы філіяла «Бешанковіцкі лясгас» адкрытага акцыянернага таварыства «Віцебскдрэў», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


Рубежская
выбарчая акруга №22
     Пянькоўскі Уладзімір Канстанцінавіч, 1 верасня 1962 года нараджэння, намеснік дырэктара закрытага акцыянернага таварыства «ААБ-Агра Наватар», пражывае ў аг. Верхняе Крывіна Бешанковіцкага раёна, беспартыйны.


Паліцкая
выбарчая акруга №23
     Лазука Сяргей Анатольевіч, 2 лютага 1967 года нараджэння, начальнік Бешанковіцкага аддзялення Дэпартамента аховы Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь, пражывае ў в. Старыя Ранчыцы Бешанковіцкага раёна, беспартыйны.


Вярхоўская
выбарчая акруга №24
     Гушча Аркадзій Станіслававіч, 4 сакавіка 1972 года нараджэння, дырэктар філіяла «Аўтатранспартнае прадпрыемства №21 г. п. Бешанковічы» адкрытага акцыянернага таварыства «Віцебскаблтранс», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


Дапанская
выбарчая акруга №25
     Лобус Васілій Лявонцьевіч, 25 сакавіка 1957 года нараджэння, дырэктар Бешанковіцкага філіяла абласнога  ўпраўлення па паліву «Віцебскаблпаліва», пражывае ў аг. Вярхоўе Бешанковіцкага раёна, беспартыйны.


Палітаддзельская
выбарчая акруга №26
     Крышын Аляксандр Міхайлавіч, 28 лютага 1969 года нараджэння, дырэктар камунальнага сельскагаспадарчага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства «ПалітаддзелецАгра», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


Драздоўская
выбарчая акруга №27
     Ждановіч Таццяна Іванаўна, 27 студзеня 1965 года нараджэння, намеснік старшыні Бешанковіцкага райвыканкама, пражывае ў аг. Дразды Бешанковіцкага раёна, беспартыйная.


Стрыжаўская
выбарчая акруга №28
     Якаўлеў Павел Анатольевіч, 3 мая 1981 года нараджэння, начальнік філіяла Бешанковіцкае дарожнае рамонтна-будаўнічае ўпраўленне №110 камунальнага праектна-рамонтна-будаўнічага ўнітарнага прадпрыемства «Віцебскаблдарбуд», пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


Свячанская
выбарчая акруга №29
     Булаўкін Андрэй Анатольевіч, 30 ліпеня 1979 года нараджэння, намеснік начальніка ўпраўлення сельскай гаспадаркі і харчавання Бешанковіцкага райвыканкама, пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


МеліярацыйнАя
выбарчая акруга №30
     Карпук Іван Мікалаевіч, 6 лютага 1956 года нараджэння, дырэктар камунальнага ўнітарнага прадпрыемства меліярацыйных сістэм «Бешанковіцкае ПМС», пражывае ў аг. Бачэйкава Бешанковіцкага раёна, беспартыйны.


Бачэйкаўская
выбарчая акруга №31
     Асташкевіч Ірына Віктараўна, 2 сакавіка 1974 года нараджэння, намеснік дырэктара адкрытага акцыянернага таварыства «Бачэйкава-Агра», пражывае ў аг. Бачэйкава Бешанковіцкага раёна, беспартыйная.


Нізгалаўская
выбарчая акруга №32
     Шведаў Генадзій Міхайлавіч, 17 кастрычніка 1964 года нараджэння, старшыня Бешанковіцкага раённага Савета дэпутатаў, пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


Фролкавіцкая
выбарчая акруга №33
     Усцюгава Галіна Іосіфаўна, 3 лістапада 1969 года нараджэння, начальнік землеўпарадкавальнай службы Бешанковіцкага райвыканкама, пражывае ў аг. Ула Бешанковіцкага раёна, беспартыйная.


Першамайская
выбарчая акруга №34
     Пашкевіч Аляксандр Антонавіч, 29 жніўня 1955 года нараджэння, дырэктар установы адукацыі «Ульскі дзяржаўны прафесійны ліцэй сельскагаспадарчай вытворчасці імя Л. М. Даватара», пражывае ў аг. Ула Бешанковіцкага раёна, беспартыйны.


Раманаўская
выбарчая акруга №35
     Новік Алег Рыгоравіч, 22 лістапада 1965 года нараджэння, начальнік аддзела ўнутраных спраў Бешанковіцкага райвыканкама, пражывае ў г. п. Бешанковічы, беспартыйны.


Ніна ЖУРКО,
старшыня Бешанковіцкай раённай выбарчай камісіі.



Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *